PUCHAR JEZIORA DUROWSKIEGO WĄGROWIEC 30.06 - 01.07.2007r.

REGATY - PUCHAR JEZIORA DUROWSKIEGO
WĽGROWIEC 30.06 - 01.07.2007r.
Klasa 470
M-ceNumer na
żaglu
Nazwisko i imięRok
urodz.
KlubMiejsca w wyścigachPunkty
12345
1 .713Kowalski Michał
Skrzypczak Adrian
88
90
MKŻ ŻNIN*111110.04
2 .3684Gumny Marcin
Gumny Leszek
91
63
LKSIT NEPTUN*222220.08
3 .51Zanto Rafał
Schulz Daniel
77
80
LKSIT NEPTUN*333330.12
Sekretarz KRUSZYNA RYSZARD
Sędzia główny KUBIK HIERONIM
kalsa CADET
M-ceNumer na
żaglu
Nazwisko i imięRok
urodz.
KlubMiejsca w wyścigachPunkty
12345
1 .POL 382Garguliński Łukasz
Bertrand Mateusz
92
92
KZ KOTWICA*212110.05
2 .POL 355Bocian Dagmara
Komorowska Hanna
91
90
LKSIT NEPTUN1*21220.06
3 .7Pukropp Łukasz
Kostka Sylwester
91
91
CHKŻ LOK CHODZIEŻ*333330.12
Klasa FINN
M-ceNumer na
?aglu
Nazwisko i imieRok
urodz.
KlubMiejsca w wyocigachPunkty
12345
1 .16-11*2110.04
2 .40Bogdanski Jakub84MK— —NIN2212*30.07
3 .PZ 5Ryska Adonis91LKSIT NEPTUN*333320.11

Klasa OKD

M-ceNumer na
?aglu
Nazwisko i imieRok
urodz.
KlubMiejsca w wyocigachPunkty
12345
1 .523Zanto Marcin79LKSIT NEPTUN112110.04
2 .POL 123Zanto Mariusz76LKSIT NEPTUN221240.07
3 .552Stró?ewski Bartosz91LKSIT NEPTUN334330.12
4 .4Piwonski S3awek88MK— —NIN4DNF3420.13
5 .BNFaustmann Jurek67LKSIT NEPTUN545550.19
Klasa OMEGA SPORT
M-ceNumer na
żaglu
Nazwisko i imięRok
urodz.
KlubMiejsca w wyścigachPunkty
12345
1 .POL 62Górski Grzegorz
Gruszka Rafał
Lindebna Dominika
83
76
91
KŻ KOTWICA ROGOŹNO*111110.04
2 .POL 124Bocian Andrzej
Stróżewski Piotr
Podziemski Damian
58
58
74
LKSIT NEPTUN2*43230.10
3 .50Bochna Mariusz
Cytlak Jakub
Wawrzyniak Roma
65
89
82
KŻ OGNIWO*422340.11
4 .POL 112Maćkowiak Wojciech
Rogowski Michał
Hadryś Marek
76
77
55
LKSIT NEPTUN33*4420.12

Klasa OMEGA

M-ceNumer na
żaglu
Nazwisko i imięRok
urodz.
KlubMiejsca w wyścigachPunkty
12345
1 .PZP 013Nowicki Andrzej
Kośmicki Dominik
Nowicki Maciej
66
70
88
KŻ OPTY CHODZIEŻ1111*20.04
2 .PZP 007Gościński Marcin
Gościński Sławomir
Giedrys Piotr
77
82
69
KŻ OPTY CHODZIEŻ*222210.07
3 .PI 38Kantorski Łukasz
Kurek Maciej
Adamski Emil
86
86
82
KŻ OGNIWO WĽGROWIEC3333*40.12
4 .PZP 009Badowski Marek
Wieczorek Mariusz
Michalski Adam
89
64
75
KŻ OPTY CHODZIEŻ444*530.15
5 .37Wawrzyniak Karol
Wachowiak Piotr
Wroński Jacek
80
86
89
KŻ OGNIWO WĽGROWIEC*555450.19

Klasa OPP

M-ceNumer na
żaglu
Nazwisko i imięRok
urodz.
KlubMiejsca w wyścigachPunkty
12345
1 .1772Stiler Karol94MKŻ ŻNIN1112*30.05
2 .POL 837Pacanowski Maciej93KŻ KOTWICA*423110.07
3 .POL 1043Gargulińska Karolina93KŻ KOTWICA332*960.14
4 .BNStróżewski Maciej96LKSIT NEPTUN*746320.15
5 .1727Stiler Mateusz93MKŻ ŻNIN2*65440.15
6 .POL 867Korytowska Paulina94KŻ KOTWICA5*74650.20
7 .2Ślefarski Łukasz94CHKŻ LOK CHODZIEŻ6577*110.25
8 .POL 931Braczyński Tomasz96KŻ KOTWICA9885*120.30
9 .611Michalewski Mateusz95CHKŻ LOK CHODZIEŻ8998*100.34
10 .POL 1061Garguliński Dawid97KŻ KOTWICA1010*131080.38
11 .613Galus Arkadiusz92CHKŻ LOK CHODZIEŻ*1313111270.43
12 .1Michalewski Patryk97CHKŻ LOK CHODZIEŻ111212*1390.44
13 .IIIRuciński Patry93LKSIT NEPTUN12111011*130.44
14 .125Ruciński Bartosz95LKSIT NEPTUN141414*DNSDNS0.57

Sędzia główny KUBIK HIERONIM

Sekretarz KRUSZYNA RYSZARD





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://bytyn.trz.pl/